Edit Content

Turite klausimų?

Numatomos įskaitos

LADIES GO 2023 M. SEZONAS

Ladies GO Green įskaita

Ekipažo dalyvės yra tik moterys, ekipažo visos narės dalyvaujančios pirmą kartą, ar dalyvavusios ne daugiau 3-uose orientaciniuose- pramoginiuose raliuose ar kitokio tipo autosporto varžybose.

Ladies GO PRO įskaita

Ekipažų dalyvės yra tik moterys, dalyvavusios daugiau nei 3-uose orientaciniuose - pramoginiuose raliuose ar kitokio tipo autosporto varžybose.

Ladies GO Porų/ Šeimų įskaita

Ekipaže gali būti nuo 2 narių. Vairuoti privalo būtinai moteris. Gali dalyvauti poros, šeimos.

Ladies Go + Žvaigždė/Lenktynininkas įskaita

Merginos gali pasikviesti 1 vyrą žinomą pramogų, autosporto pasaulio atstovą arba lenktynininką, kuris bus kaip pilnavertis ekipažo narys.

Pavasario etapas

Gegužės 6 d. PS NØRDIKA - Elektrėnai - Jonava

Kaina ekipažui:
2 dalyviai - 240 Eur
2+ dalyviai - 280 Eur
(padidintas registracijos mokestis iki 05.02 12 val. ) Prekinio ženklo integracija 50 Eur

Vasaros etapas

Rugpjūčio 26 d. Alytaus krašte

Kaina ekipažui:
2 dalyviai - 170 Eur
2+ dalyviai - 200 Eur
Registracija baigėsi

Rudens etapas

Spalio 28 d. Panevėžio-Šiaulių kraštas

Kaina ekipažui :
2 dalyviai - 170 Eur
2+ dalyviai - 200 Eur
Kaina kyla kas 10 ekipažų

Prekinio ženklo integracijos mokestis 50 Eur už kiekvieną prekinį ženklą. Bus prieš startą tikrinama ar visi Organizatorių lipdukai yra užklijuoti teisingai ir kiek kitų prekinių ženklų yra ant automobilio. Nepateikus tikslaus skaičiaus ir nesumokėjus, bus taikoma 300 Eur bauda.

Kiekvieno etapo įskaitų 1,2,3 vietos nugalėtojai apdovanojami taurėmis bei rėmėjų prizais, o absoliučios įskaitos nugalėtojų ekipažas gauna 1000 Eur kuponą degalams ORLEN degalinėje.
Metų pabaigoje apdovanojami kiekvienos įskaitos sezono geriausi ekipažai, surinkę daugiausiai taškų, pretenduoti gali tik tie ekipažai, kurie dalyvavo bent 2-uose etapuose, taip pat paskelbiamas DRAUGIŠKIAUSIAS ekipažas, kurį renka dalyvės ir POPULIARIAUSIAS ekipažas, kurį renka 15min/ kito internetinio portalo skaitytojai. 

Stebėk naujienas mūsų kanaluose!