Numatomos įskaitos

LADIES GO 2023 M. SEZONAS

Ladies GO Green įskaita

Ekipažo dalyvės yra tik moterys, ekipažo visos narės dalyvaujančios pirmą kartą, ar dalyvavusios ne daugiau 3-uose orientaciniuose- pramoginiuose raliuose ar kitokio tipo autosporto varžybose.

Ladies GO PRO įskaita

Ekipažų dalyvės yra tik moterys, dalyvavusios daugiau nei 3-uose orientaciniuose - pramoginiuose raliuose ar kitokio tipo autosporto varžybose.

Ladies GO Porų/ Šeimų įskaita

Ekipaže gali būti nuo 2 narių. Vairuoti privalo būtinai moteris. Gali dalyvauti poros, šeimos.

Ladies Go + Žvaigždė/Lenktynininkas įskaita

Merginos gali pasikviesti 1 vyrą žinomą pramogų, autosporto pasaulio atstovą arba lenktynininką, kuris bus kaip pilnavertis ekipažo narys.

Pavasario etapas

Gegužės 4 d. Derinama

Kaina ekipažui:
160 Eur (kas 10 ekipažų kaina didėja) iki 5 žmonių automobilyje.Prekinio ženklo integracija 50 Eur (vienas prekinis ženklas), 100 Eur (2 ir daugiau prekinių ženklų) Galima integruoti komandos pavadinime, ant drabužių, automobilio ( ar turėti tam tikros įmonės/įstaigos atributikos).

Vasaros etapas

Rugpjūčio-Rugsėjo pr. Derinama

Kaina ekipažui:
250 Eur
(2 dienoms iki 5 narių), į kainą įskaičiuotas ir networkingo vakaras.
Prekinio ženklo integracija 50 Eur (vienas prekinis ženklas), 100 Eur (2 ir daugiau prekinių ženklų) Galima integruoti komandos pavadinime, ant drabužių, automobilio ( ar turėti tam tikros įmonės/įstaigos atributikos).

Ladies Go race/Halloween edition

Spalio 26 d. Derinama

Kaina ekipažui:
110 Eur iki 5 narių automobilyje
(kas 10 ekipažų kaina kyla)
Prekinio ženklo integracija 50 Eur (vienas prekinis ženklas), 100 Eur (2 ir daugiau prekinių ženklų) Galima integruoti komandos pavadinime, ant drabužių, automobilio ( ar turėti tam tikros įmonės/įstaigos atributikos).

Prekinio ženklo integracijos mokestis 50 Eur už kiekvieną prekinį ženklą. Bus prieš startą tikrinama ar visi Organizatorių lipdukai yra užklijuoti teisingai ir kiek kitų prekinių ženklų yra ant automobilio. Nepateikus tikslaus skaičiaus ir nesumokėjus, bus taikoma 300 Eur bauda.

Kiekvieno etapo įskaitų 1,2,3 vietos nugalėtojai apdovanojami taurėmis bei rėmėjų prizais, o absoliučios įskaitos nugalėtojų ekipažas gauna 1000 Eur kuponą degalams ORLEN degalinėje.
Metų pabaigoje apdovanojami kiekvienos įskaitos sezono geriausi ekipažai, surinkę daugiausiai taškų, pretenduoti gali tik tie ekipažai, kurie dalyvavo bent 2-uose etapuose, taip pat paskelbiamas DRAUGIŠKIAUSIAS ekipažas, kurį renka dalyvės ir POPULIARIAUSIAS ekipažas, kurį renka 15min/ kito internetinio portalo skaitytojai. 

Stebėk naujienas mūsų kanaluose!