Ladies Go SAULĖS MIESTAS rally

Renginio data:

2024 10 rugpjūčio

Renginio laikas:

8:00

Renginio vieta:

Startas ir finišas pc SAULĖS MIESTAS (Šiauliai)

Orientacinis-Pramoginis ralis

Registracija

Pirmą kartą organizuojamas 2-iejų dienų renginys. Startuosime ir finišuosime pc SAULĖS MIESTAS Šiauliuose, pirmą dieną užbaigsime Kaune ir turėsime išskirtinį vakarėlį Mamma Kitchen terasoje. Dėl nakvynės artimiausiu metu pateiksime partnerių pasiūlymą.

Pagrindinis ralių tikslas – įveikti maršrutą vadovaujantis ralio knyga, pagal nurodytą laiko normą, laikytis nustatyto vidutinio greičio bei atlikti rungtis, susijusias su autosportu, vairavimu, taip pat įveikti įvairias istorines, kultūrines, turistines, sportines užduotis.

Nugali tas ekipažas, kurio laiko suma būna pati mažiausia. Viskas vyksta bendrojo naudojimo keliais, vadovaujantis KET. Taip pat integruojama išskirtinė programėlė Roadgames, kur matuojamas greitis, integruojamos įvairios užduotys (tiek rėmėjų, tiek vietovių).

Šis projektas ugdo vairavimo įgūdžius ir skatina saugiau vairuoti kelyje, saugoti save ir kitus. Rezultatus lemia ne greitis, o tikslumas ir taisyklių laikymąsis. Dalyviams nereikia jokių specialių licencijų, nes visos rungtys ir pačios varžybos nenukrypsta nuo standartinio vairavimo kelyje ir nėra pavojingos. Nėra keliamos jokios grėsmės nei ekipažo nariams, nei automobiliui.

Ko reikia norint dalyvauti?

    • Renginyje gali dalyvauti moterys ir merginos, tiek pradedančios, tiek ir patyrusios vairuotojos, taip pat šeimos su vaikučiais, 2024 m. numatoma ir mix įskaita, kur ekipaže galės važiuot vyrai, taip pat svečių įskaita, kurioje išskirtinai galės vairuoti ir vyrai. Tuo mes esame išskirtinės prieš kitus panašaus pobūdžio renginius!!
    • Reikia turėti standartinį automobilį, vienas iš ekipažo narių turi turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, vairuoti ir atlikti vairavimo rungtis gali tik moterys (išskyrus svečių įskaitą)

Numatomos įskaitos

Ekipažo mokestis

Kaina ekipažui:
270 Eur (2 dienoms iki 5 narių), į kainą įskaičiuotas ir networkingo vakaras (gėrimų ir užkandžių degustacija) 

Kaina didėja: 07.10 ir kas 10 ekipažų

Prekinio ženklo integracija 50 Eur (vienas prekinis ženklas), 100 Eur (2 ir daugiau prekinių ženklų) Galima integruoti komandos pavadinime, ant drabužių, automobilio ( ar turėti tam tikros įmonės/įstaigos atributikos). Bus prieš startą tikrinama ar visi Organizatorių lipdukai yra užklijuoti teisingai ir kiek kitų prekinių ženklų yra ant automobilio. Nepateikus tikslaus skaičiaus ir nesumokėjus, bus taikoma 300 Eur bauda.

TAIKOMOS NUOLAIDOS

Startiniam mokesčiui: 50 proc. nuolaida
*Studentams – jei visi/os ekipažo nariai/ės yra studentai ir atsiunčia kaip įrodymą studentų pažymėjimo kopijas.
*Senjorams – jei visi/os ekipažo nariai/ės yra senjorai ir atsiunčia tai įrodančio pažymėjimo kopijas.

Apdovanojimai ir prizai

Kiekvieno etapo įskaitų 1,2,3 vietos nugalėtojai apdovanojami taurėmis bei rėmėjų prizais.
Kiekviename etape bus renkamas ir STILINGIAUSIAS EKIPAŽAS.
Gali būti apdovanojami ir atskirų rungčių nugalėtojai.
Metų pabaigoje apdovanojami ir skelbiami Nacionalinių vairuojančių moterų varžybų 2024 m. kiekvienos įskaitos  geriausi ekipažai, surinkę daugiausiai taškų. Pretenduoti gali tik tie ekipažai, kurie dalyvavo bent 2-uose etapuose, taip pat paskelbiamas DRAUGIŠKIAUSIAS metų ekipažas, kurį renka dalyvės ir POPULIARIAUSIAS metų ekipažas, kurį renka 15min/ kito internetinio portalo skaitytojai.

Automobilio apklijavimo schema

netrukus paskelbsime

Registruotis dabar:

Bilieto tipas: Bilietų kiekis: Bilieto kaina:
Registracijos kaina
270,00 

Papildoma paslauga:

1 prekinis ženklas
50,00 
2 prekiniai ženklai ir daugiau
100,00 
Kiekis: Iš viso
Bendras vietų skaičius: 50
  • Startas ir finišas pc SAULĖS MIESTAS (Šiauliai)
  • Tilžės g. 109
  • Šiauliai
  • Lietuva

Išsami informacija apie renginio tvarkaraštį

  • 2024 10 rugpjūčio 8:00   -   2024 11 rugpjūčio 0:00
Bendrinti šiuomis varžybomis
Pridėti prie kalendoriaus

Stebėk naujienas mūsų kanaluose!