2-iejų dienų Ladies Go Orientacinis-Pramoginis ralis
2-iejų dienų Ladies Go Orientacinis-Pramoginis ralis

2-iejų dienų Ladies Go Orientacinis-Pramoginis ralis

81 81 people viewed this event.

Kaina ekipažui:
250 Eur
(2 dienoms iki 5 narių), į kainą įskaičiuotas ir networkingo vakaras.
Prekinio ženklo integracija 50 Eur (vienas prekinis ženklas), 100 Eur (2 ir daugiau prekinių ženklų) Galima integruoti komandos pavadinime, ant drabužių, automobilio ( ar turėti tam tikros įmonės/įstaigos atributikos).

Tai yra renginys, kurio metu ekipažai privalo griežtai laikytis Kelių eismo taisyklių, negali viršyti leistino greičio ar nepaisyti kelio ženklų. Šis projektas ugdo vairavimo įgūdžius ir skatina saugiau vairuoti kelyje, saugoti save ir kitus. Rezultatus lemia ne greitis, o tikslumas ir taisyklių laikymąsis. Dalyviams nereikia jokių specialių licencijų, nes visos rungtys ir pačios varžybos nenukrypsta nuo standartinio vairavimo kelyje ir nėra pavojingos. Nėra keliamos jokios grėsmės nei ekipažo nariams, nei automobiliui.

2-iejų dienų Ladies Go Orientacinis-Pramoginis ralis

Informacija ruošiama

Ko reikia norint dalyvauti?

  • Surinkti 2-5 moterų, merginų, porų ar šeimų komandą (vairuotoja, šturmanė privaloma, plius gali būti palaikymo komanda, kuri padės atlikti rungtis bei užduotis).
  • Reikia turėti savo automobilį (atitinkantį KET reikalavimus).
  • Bent 1 ekipažo narė turi turėti vairavimo pažymėjimą.
  • Su savimi pasiimti gerą nuotaiką ir daug šypsenų!
  • Užsiregistruoti ir sumokėti ekipažo mokestį.

Numatomos įskaitos

Ekipažo mokestis

Startinio mokesčio kaina priklauso  nuo laikotarpio kada ekipažas prisiregistravo. Mokestis didėja kas 10 ekipažų. Jis tvirtinamas atskiru  laišku, gavus registraciją.
Prekinio ženklo integracijos mokestis 50 Eur už kiekvieną prekinį ženklą, jei 2 ir daugiau prekinių ženklų integruojama 100 Eur.

Bus prieš startą tikrinama ar visi Organizatorių lipdukai yra užklijuoti teisingai ir kiek kitų prekinių ženklų yra ant automobilio. Nepateikus tikslaus skaičiaus ir nesumokėjus, bus taikoma 300 Eur bauda.

Apdovanojimai ir prizai

Kiekvieno etapo įskaitų 1,2,3 vietos nugalėtojai apdovanojami taurėmis bei rėmėjų prizais.
Kiekviename etape bus renkamas ir STILINGIAUSIAS EKIPAŽAS.
Gali būti apdovanojami ir atskirų rungčių nugalėtojai.
Metų pabaigoje apdovanojami ir skelbiami Nacionalinių vairuojančių moterų varžybų 2024 m. kiekvienos įskaitos  geriausi ekipažai, surinkę daugiausiai taškų. Pretenduoti gali tik tie ekipažai, kurie dalyvavo bent 2-uose etapuose, taip pat paskelbiamas DRAUGIŠKIAUSIAS metų ekipažas, kurį renka dalyvės ir POPULIARIAUSIAS metų ekipažas, kurį renka 15min/ kito internetinio portalo skaitytojai.

Automobilio apklijavimo schema

 

Data ir laikas

2024-08-10 iki
2024-08-11
 

Registracijos pabaigos data

2024-09-02
 

Vieta

 

Kategorija

Dalintis šiuo renginiu

Stebėk naujienas mūsų kanaluose!