Edit Content

Turite klausimų?

Pavasario etapas

Gegužės 6 d. PS NØRDIKA - Elektrėnai - Jonava

Kaina ekipažui:
2 dalyviai - 240 Eur
2+ dalyviai - 280 Eur
(padidintas registracijos mokestis iki 05.02 12 val. ) Prekinio ženklo integracija 50 Eur

Ladies Go Orientacinis-Pramoginis ralis

Ketvirtąjį Ladies Go sezoną pradės PS NØRDIKA, keliaus per Elektrėnus ir finišuos Jonavoje. Šis etapas skirtas Mamos dienai paminėti!

Pagrindinis orientacinio-pramoginio ralio tikslas – įveikti maršrutą vadovaujantis ralio knyga, pagal nurodytą laiko normą, laikytis nustatyto vidutinio greičio bei atlikti rungtis, susijusias su autosportu, vairavimu, taip pat įveikti Roadgames programėlėje pateiktas užduotis.  Nugalės tas ekipažas, kurio laiko suma bus pati mažiausia. Dalyvės susipažins su aplinkinėmis vietovėmis, turės smagų laiką ir įgis daug naujos patirties.

Ko reikia norint dalyvauti?

Numatomos įskaitos

Ladies GO Green įskaita

Ekipažo dalyvės yra tik moterys, visos narės dalyvaujančios pirmą kartą, ar dalyvavusios ne daugiau 3-uose orientaciniuose-pramoginiuose raliuose ar kitokio tipo autosporto varžybose.

Ladies GO PRO įskaita

Ekipažų dalyvės yra tik moterys, dalyvavusios daugiau nei 3-uose orientaciniuose – pramoginiuose raliuose ar kitokio tipo autosporto varžybose.

Ladies GO Porų/ Šeimų įskaita

Ekipaže gali būti nuo 2 narių. Vairuoti privalo būtinai moteris. Gali dalyvauti poros, šeimos, bendradarbių mišrūs ekipažai.

Ladies Go + Žvaigždė/Lenktynininkas įskaita

Merginos gali pasikviesti 1 vyrą/moterį žinomą pramogų, autosporto pasaulio atstovą arba lenktynininką/ę, kuris/i bus kaip pilnavertis ekipažo narys/ė. Taip pat organizatoriai turės ir savo žinomų žmonių, kuriuos ištrauks prieš renginį burtų keliu ekipažams neturintiems savo svečio/viešnios.

Ekipažo mokestis

Startinio mokesčio kaina priklauso nuo ekipaže važiuojančio žmonių skaičiaus ir nuo laikotarpio kada ekipažas prisiregistravo. Pradinė startinio mokesčio kaina 130 Eur (2 ekipažo nariams), 160 Eur (daugiau nei 2 ekipažo nariams). Mokestis didėja po 10 Eur kas 10 ekipažų. Jis tvirtinamas atskiru  laišku, gavus registraciją.

Prekinio ženklo integracijos mokestis 50 Eur už kiekvieną prekinį ženklą. Bus prieš startą tikrinama ar visi Organizatorių lipdukai yra užklijuoti teisingai ir kiek kitų prekinių ženklų yra ant automobilio. Nepateikus tikslaus skaičiaus ir nesumokėjus, bus taikoma 300 Eur bauda.

Apdovanojimai ir prizai

Kiekvieno etapo įskaitų 1,2,3 vietos nugalėtojai apdovanojami taurėmis bei rėmėjų prizais, o absoliučios įskaitos nugalėtojų ekipažas gauna 1000 Eur kuponą degalams ORLEN degalinėje.
Kiekviename etape bus renkamas ir STILINGIAUSIAS EKIPAŽAS, kurį apdovanos žurnalas “Stilius”.
Gali būti apdovanojami ir atskirų rungčių nugalėtojai.
Metų pabaigoje apdovanojami ir skelbiami Nacionalinių vairuojančių moterų varžybų 2023 kiekvienos įskaitos  geriausi ekipažai, surinkę daugiausiai taškų. Pretenduoti gali tik tie ekipažai, kurie dalyvavo bent 2-uose etapuose, taip pat paskelbiamas DRAUGIŠKIAUSIAS metų ekipažas, kurį renka dalyvės ir POPULIARIAUSIAS metų ekipažas, kurį renka 15min/ kito internetinio portalo skaitytojai. 

 

Automobilio apklijavimo schema

Stebėk naujienas mūsų kanaluose!