Ladies Go race/Halloween edition

Spalio 26 d. Derinama

Kaina ekipažui:
110 Eur iki 5 narių automobilyje
(kas 10 ekipažų kaina kyla)
Prekinio ženklo integracija 50 Eur (vienas prekinis ženklas), 100 Eur (2 ir daugiau prekinių ženklų) Galima integruoti komandos pavadinime, ant drabužių, automobilio ( ar turėti tam tikros įmonės/įstaigos atributikos).

Tai yra renginys, kurio metu ekipažai privalo griežtai laikytis Kelių eismo taisyklių, negali viršyti leistino greičio ar nepaisyti kelio ženklų. Šis projektas ugdo vairavimo įgūdžius ir skatina saugiau vairuoti kelyje, saugoti save ir kitus. Rezultatus lemia ne greitis, o tikslumas ir taisyklių laikymąsis. Dalyviams nereikia jokių specialių licencijų, nes visos rungtys ir pačios varžybos nenukrypsta nuo standartinio vairavimo kelyje ir nėra pavojingos. Nėra keliamos jokios grėsmės nei ekipažo nariams, nei automobiliui.

Ladies Go Race/Halloween edition

Tai jau antrus metus vyksiančios išskirtinio formato Ladies Go lenktynės su “Halloween” dvasia. Čia visi ekipažai iš gražiausių tampa baisiausiais. Tai  3-iasis šių metų Ladies Go etapas. Bazuosimės Panevėžio-Šiaulių krašte. Artėjant renginiui, paskelbsime miestus. Nebus nurodomas tikslus maršrutas, kryptį jūsų komanda turės pasirinkti pati. Gausite Roadgames apps’ą su žemėlapiu, kuriame keli šimtai tam tikros vertės užduočių, joms atlikti bus skirtas tam tikras laikas.
Rekomenduojame iš anksto į savo mobiliuosius telefonus parsisiųsti ROADGAMES programėlę ir prie jos prisijunkite, atidarius programėlę, rasite užduočių aprašymus, turite visi/os ekipažo nariai/ės su jomis susipažinti
Atkreipkite dėmesį: visų lenktynių metu, bus sekamas greitis. Privalote važiuoti pagal visas Kelių eismo taisykles. Po I-ojo viršijimo – gausite įspėjimą į savo tel., po II -ojo – 20 taškų, o po III-iojo greičio viršijimo būsite diskvalifikuoti iš lenktynių. Žaidimą galėsite tęsti, tačiau nepretenduosite į prizines vietas. Bus renkamas Saugiausias ekipažas. 
Vakaro pabaigoje apdovanosime geriausius iš geriausių, tiek atskirose įskaitose, tiek ir absoliučioje. Pagrindinis prizas – 1000 Eur kurui ORLEN degalinėse.
Lenktynių trukmė 5-7 val. Rezultatai taip pat bus paskelbti Roadgames platformoje.

Numatomos įskaitos

Ladies GO Green įskaita
Ekipažo dalyvės yra tik moterys, visos narės dalyvaujančios pirmą kartą, ar dalyvavusios ne daugiau 3-uose orientaciniuose-pramoginiuose raliuose ar kitokio tipo autosporto varžybose.
Ladies GO PRO įskaita
Ekipažų dalyvės yra tik moterys, dalyvavusios daugiau nei 3-uose orientaciniuose – pramoginiuose raliuose ar kitokio tipo autosporto varžybose.
Ladies GO Porų/ Šeimų įskaita
Ekipaže gali būti nuo 2 narių. Vairuoti privalo būtinai moteris. Gali dalyvauti poros, šeimos, bendradarbių mišrūs ekipažai.
Ladies Go + Žvaigždė/Lenktynininkas įskaita
Merginos gali pasikviesti 1 vyrą/moterį žinomą pramogų, autosporto pasaulio atstovą arba lenktynininką/ę, kuris/i bus kaip pilnavertis ekipažo narys/ė. Taip pat organizatoriai turės ir savo žinomų žmonių, kuriuos ištrauks prieš renginį burtų keliu ekipažams neturintiems savo svečio/viešnios.

Ekipažo mokestis

Startinio mokesčio kaina priklauso nuo ekipaže važiuojančio žmonių skaičiaus ir nuo laikotarpio kada ekipažas prisiregistravo. Pradinė startinio mokesčio kaina 130 Eur (2 ekipažo nariams), 160 Eur (daugiau nei 2 ekipažo nariams). Mokestis didėja po 10 Eur kas 10 ekipažų. Jis tvirtinamas atskiru  laišku, gavus registraciją.
Prekinio ženklo integracijos mokestis 50 Eur už kiekvieną prekinį ženklą. Bus prieš startą tikrinama ar visi Organizatorių lipdukai yra užklijuoti teisingai ir kiek kitų prekinių ženklų yra ant automobilio. Nepateikus tikslaus skaičiaus ir nesumokėjus, bus taikoma 300 Eur bauda.

Apdovanojimai ir prizai

Kiekvieno etapo įskaitų 1,2,3 vietos nugalėtojai apdovanojami taurėmis bei rėmėjų prizais, o absoliučios įskaitos nugalėtojų ekipažas gauna 1000 Eur kuponą degalams ORLEN degalinėje.
Kiekviename etape bus renkamas ir STILINGIAUSIAS EKIPAŽAS, kurį apdovanos žurnalas “Stilius”.
Gali būti apdovanojami ir atskirų rungčių nugalėtojai.
Metų pabaigoje apdovanojami ir skelbiami Nacionalinių vairuojančių moterų varžybų 2023 kiekvienos įskaitos  geriausi ekipažai, surinkę daugiausiai taškų. Pretenduoti gali tik tie ekipažai, kurie dalyvavo bent 2-uose etapuose, taip pat paskelbiamas DRAUGIŠKIAUSIAS metų ekipažas, kurį renka dalyvės ir POPULIARIAUSIAS metų ekipažas, kurį renka 15min/ kito internetinio portalo skaitytojai. 

Stebėk naujienas mūsų kanaluose!