Ar žinojai, kad Elektrėnuose ne tik žiburiai?
Elektrėnų savivaldybė Mamos dienos proga kviečia pažinti ne tik žiburius, bet ir tai ką per ilgus krašto puoselėjimo metus pavyko sukurti.  Kartu su išmania programėle „Roadgames”, kurioje paruoštas specialus maršrutas pėsčiomis su daug smagių užduočių, tai padarysime ekologiškiau, interaktyviau ir žaismingiau!
Kas gali dalyvauti?
Moksleiviai, šeimos su vaikais, kolegos, bendradarbiai, draugai, senjorai, trumpiau tariant – gali Visi! Amžius neribojamas!
Suburk 2-4 asmenų komandą, parsisiųsk ROADGAMES programėlę,  renginio dieną gausite specialų kodą ir sėkmingai galėsite pradėti lenktynes!
Daugiausiai taškų surinkusios komandos gaus Elektrėnų savivaldybės paruoštus apdovanojimus bei  šaunius rėmėjų įsteigtus prizus!
Apdovanojimų ceremonija, staigmenos, masinė mankšta bei bendri pietūs visų dalyvių lauks prie Elektrėnų savivaldybės, Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečio aikštėje!
Renginys nemokamas. Svarbi išankstinė registracija.

Kas yra programėlė Roadgames?Tai orientacinis-pramoginis žaidimas, kuriame net 7 tipų užduotys žemėlapyje su pažymėtomis vietomis: Mečmeikeris – Su konkrečia vieta susijusi užduotis, kuriai atlikti reikia vanagiško pastabumo. Eikite prie artimiausios Mečmeikerio žymos, peržiūrėkite visus paveikslėlius ir suraskite tą, kuriame pavaizduota kažkas, ką matote aplinkui. Tyrinėtojas– Su konkrečia vieta susijusi užduotis, kuriai atlikti turėsite rasti atsakymą kažkur aplinkoje. Eikite prie artimiausios Tyrinėtojo žymos, perskaitykite klausimą ir raskite teisingą atsakymą. Sprinteris – Prisimenate 80-ųjų žaidimą su geltonus taškus ryjančiais jaustukais? Tai kažkas panašaus. Pasiekite užduoties žymą, kuo greičiau nubėkite/nueikite per tam skirtą laiką ir surinkite kuo daugiau deimantų.
  • taškas- Mūsų žemėlapyje paslėptos kelios slaptos vietos. Kai būsite šalia tokio kar6tojo taško, gausite pranešimą. Ekrane sekite procentus, kol pasieksite tikslą. „Beveik radau“ nesiskaito, reikia surinkti 100 proc.
Golddigeris (Aukso ieškotojas) – Tai stambus laimikis – kažkur žaidimo zonoje yra virtualus seifas, pilnas aukso. Kiekviename žaidime toks yra tik vienas. Norėdami jį rasti turite įminti mįslę. Kai būsite reikiamoje vietoje, seifas pasirodys ir gausite kodą jam atidaryti. Susirinkite auksą ir gaukite taškų. Kad žaidimas būtų dar linksmesnis, pateksite  į virtualios realybės pasaulį. Detektyvas – Žaidimo žemėlapyje yra keletas užuominų. Surinkę užuominas būsite vienu žingsneliu arčiau atsakymo. Jūsų užduotis – išsiaiškinti, ką visos šios užuominos turi bendro. Taip pat ekspertinės bei grupinės komandinės užduotys, kurios nesusijusios su žemėlapyje nurodytomis vietomis. Startuoti galima iš bet kurios vietos, nėra eiliškumo kaip atlikti užduotis. Jūsų tikslas – aplankyti kuo daugiau vietų ir surinkti kuo daugiau taškų, laikantis žaidimo taisyklių. Sėkmės! Pasibaigus žaidimui susimatome apdovanojimų ceremonijoje prie Elektrėnų savivaldybės.
Džiaugiamės, kad Mindauginės Radviliškyje nors ir palaistytos lietumi, tačiau buvo paminėtos smagiai, daugiau kaip 30 komandų ne tik iš Radviliškio, bet ir iš Kauno, Klaipėdos bei kitų miestų nepabūgo oro ir susipažino artimiau su Radviliškio miesto istorijomis, vertingais kultūriniais, urbanistiniaias, turistiniais objektais bei vietomis. orientacinėse-pramoginėse pėsčiųjų lenktynėse “Radviliškyje gyvena istorijos” su Roadgames programėle,Dalyviai šias lenktynes įvertino puikiai 4,96 iš 5! Džiaugiamės, kad patiko ir sveikiname nugalėtojus.

Stebėk naujienas mūsų kanaluose!